Абонплату на газ підвищили: скільки заплатять українці за транспортування блакитного палива

З 1 липня 2020 року українців чекає в платіжках за газ неприємний сюрприз. Вартість транспортування блакитного палива істотно зросте. Скільки українці будуть платити за доставку газу в свої будинки?

Абонплату за газ відв’язали від вартості самого блакитного палива та обсягів споживання. Навіть якщо ви перестанете використовувати газ, або Нафтогаз буде безкоштовно роздавати даний ресурс своїм абонентам, то за транспортування ви все одно будете платити. Причому, набагато більше, ніж це було раніше.

Так, з 1 липня 2020 року розмір абонплати збільшать майже на чверть. Вартість транспортування буде залежати від загального спожитого об’єму газу за рік, а також від постачальника.

У середньому по країні, як стверджують експерти, платіжки за абонплату для українців «потяжелеют» на 20 – 40 гривень в місяць. Велику роль у формуванні ціни відіграє регіон проживання, оскільки місцеві постачальники мають можливість самостійно встановлювати ціни, які вони вважають адекватними.

Нагадаємо, раніше з резонансною заявою щодо підвищення тарифів на газ для населення виступив народний депутат від партії «Батьківщина» Олексій Кучеренко.

Джерело

Share