Аналітики озвучили курс долара і євро в Україні у разі дефолту

У разі дефолту в Україні курс долара до гривні може досягти позначки в 31-32 грн / дол., а євро підніметься до рівня 37-38 грн/євро. Такий прогноз зробив аналітик RoboForex Андрій Гойлова, передає UBR.ua.

За словами експерта, українцям варто задуматися про диверсифікацію своїх фінансових ризиків на випадок різких коливань курсу і правильно розподілити свої заощадження.

Андрій Гойлова рекомендує суму коштів, яку планується витратити в найближчому місяці, тримати в національній валюті. Резервний фонд, що рекомендується сформувати в розмірі не менше 6 середньомісячних зарплат, бажано перевести в долари США і євро в рівних частинах.

«Навіть якщо ваш резервний фонд менше однієї середньомісячної зарплати — краще диверсифікувати», — вважає експерт.

Аналітики заспокоюють українців, що навіть якщо Україна і оголосить дефолт, то наслідки для населення будуть не настільки критичними, як це було в 2015 році.

«Подібне з Україною вже було в 2015 році, коли ми проводили реструктуризацію. Крім того, не вирішено остаточно питання щодо боргу перед РФ, за яким ще йдуть суди. Тоді додатковим фактором ризику стали ще бойові дії на сході України. Але ми, думаю, ще не забули все економічні наслідки «, — говорить Андрій Гойлова.

Джерело

Share