Аваков викликає довіру уряду: Шмигаль розвіяв чутки про відставку міністра МВС

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль висловив від імені всього уряду довіру міністру МВС Арсену Авакову. За його словами, Аваков ефективно управляє правоохоронною системою, і українці задоволені його роботою. Якщо порівняти роботу поліції зараз і п’ять років тому, то це небо і земля. Питання відставки міністра більше не піднімається.

Шмигаль схвалив звіт Авакова у Верховній Раді і особисто у нього немає ніяких зауважень до роботи міністра. При цьому він не заперечує, що до будь-якого міністра можуть бути якісь питання, і Аваков не виняток. Але в даний момент він справляється зі своєю роботою добре.

“Міністр Аваков звітував у Верховній раді. звіт міністра був прийнятий, тому саме цей баланс – претензій та результативності роботи – на сьогодні результати звіту в парламенті показують, що міністр Аваков на даний момент працює, управляє ефективно правоохоронною системою України”, – сказав Шмигаль.

Прем’єр додав, що правоохоронна система сама по собі складна, і керівник цієї системи – це одне ціле з системою. Не можна відокремити міністра і говорити про те, що міністр – поганий, а система більш або менш хороша. Це єдине ціле в своєму управлінні, в своїй роботі.

За словами Шмигаля, правоохоронна система після реформування стала викликати у громадян більше довіри і люди стали частіше звертатися за допомогою до поліції. І завдячувати цьому необхідно саме Арсену Авакову, який керує цією системою.

Джерело

Share