Дешеве розмитнення автомобілів стало ближче

У Верховній Раді 19 червня зареєстрували законопроект № 3704, який передбачає зниження вартості розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації. Найближчим часом його передадуть на розгляд у профільний комітет.

У законопроекті йдеться, що з наступного року в Україні має бути скасовано акциз на ввезення автомобілів. Як наслідок, помітно знизиться ціна розмитнення «євроблях», і вони стануть більш доступними, ніж зараз. Крім того, учасники АТО отримають відповідні пільги.

Важливо, що законопроект передбачає тимчасове скасування штрафів власникам «євроблях», які порушили митні правила. Після опублікування закону в державній пресі у них буде 180 днів для того, щоб все-таки легалізувати свої машини. У цей період пропонується їх не штрафувати. Зараз мінімальний штраф становить 17 000 грн.

«АвтоЄвроСила», громадська організація, яка відстоює права «євробляхерів», вважає, що депутати Верховної Ради затвердять законопроект № 3704. За нього депутати ВР зможуть проголосувати в першому читанні вже в наступному місяці.

Джерело

Share