Дочекалися, Німеччина віддає свої автомобілі за «копійки» Українці стають у чергу

У Німеччині 3 млн. автомобілів, оснащених дизельними двигунами Euro 4 і Euro 5, готові відправитися до своїх нових власників у країни Східної Європи, в тому числі в Україну. Ці автомобілі хлинуть до нас, як тільки будуть відкриті кордони.

З осені 2020 року на дизельних автомобілях з двигунами Euro 4 і Euro 5 не можна буде в’їжджати в центральні частини багатьох міст Німеччини. Тому німці від них активно позбуваються. Тим більше, що влада ФРН дає пільги на купівлю нових автомобілів.

В результаті, у ФРН за останні кілька місяців різко знизилася вартість старих дизельних автомобілів. Наприклад, трирічний автомобіль з пробігом 45 000 км вже втратив близько 50% своєї вартості. Німецькі експерти відзначають, що в найближчі місяці ціни на такі машини можуть ще більше знизитися.

На спеціальних майданчиках в Німеччині на даний момент накопичилося вже близько 3 млн. старих дизельних автомобілів. Їх повинні були продати в Східну Європу, але через пандемію коронавірусу це поки не відбулося. Німецькі дилери хочуть від них скоріше позбутися, адже їм доводиться багато платити за зберігання машин на майданчиках.

Частина цих дизельних автомобілів потрапить в Україну. Правда, поки не зрозуміло, коли почнуться їх поставки.

Джерело

Share