Коли і кому підвищать пенсії: в Кабміні склали календар

Уряд має намір виконувати взяті на себе зобов’язання і проведе підвищення пенсій для українців в найближчі місяці, а також в 2021 році.

Про це заявила в ефірі Українського радіо керівник міністр соціальної політики Марина Лазебная.

«Кабінет міністрів схвалив підвищення пенсій в 2021 році, а в міністерстві розробили спеціальний» календар підвищення пенсій «», — заявила вона.

Далі, за словами міністра, таке підвищення заплановано на 1 грудня цього року — воно стане вже третім в поточному році підвищенням соціальних стандартів та прожиткового мінімуму для всіх категорій населення. Це підвищення автоматично потягне підвищення пенсій для трьох мільйонів чоловік.

У наступному, 2021 році, згідно з календарем Кабміну, в першому півріччі українські пенсіонери отримають підвищення виплат в два етапи:

з 1 січня 2021 року — мінімальна пенсія збільшиться з 2100 гривень до 2400 гривень;
з 1 березня 2021 року буде проведено щорічну індексацію пенсій.
«З січня мінімальна пенсія підвищиться з 2100 до 2400 гривень. Березень — в березні ми робимо індексацію. Параметри індексації визначатимуть в лютому «, — уточнила Лазебная.

календар пенсій

Крім того, згідно з даними Мінсоцполітики, в квітні повинен відбутися автоматичний перерахунок працюючим пенсіонерам з урахуванням зарплати в період роботи та набутого стажу.

Share