Розробкою українського школяра користуватиметься Європейське космічне агентство

Європейське космічне агентство користуватиметься скриптом, який удосконалив семикласник із Києва Артем Шелестовий. Про це “Українському інтересу” повідомили в Малій академії наук.

Ба більше, розробкою українського школяра зможуть користуватися науковці з усього світу. Модифікований скрипт дозволить точніше відрізнити здорову рослинність від хворої із супутників.

Зі своєю роботою Артем Шелестов здобув перше місце серед 341 учасника на Всеукраїнському конкурсі “Еко-погляд” Малої академії наук України. Школяр дослідив кореляцію між зеленими насадженнями та якістю атмосферного повітря в Києві.

“Теми проєктів вражають. Адже сьогодні зміни клімату, екологічні проблеми – це питання № 1 у світі. Значення цього конкурсу виходить далеко за межі наукової конференції. Це голос майбутньої еліти України, голос нашої надії”, – сказав президент МАН Станіслав Довгий.

Зазначається, що мета Всеукраїнського конкурсу “Еко-погляд” – популяризація знань з екології, географії, дистанційного зондування Землі і суміжних галузей науки, підтримка обдарованих дітей та учнівської молоді, залучення їх до науково-дослідницької діяльності.

Джерело

Share