У Кабміні озвучили просту формулу розмитнення “евроблях”

В Україні необхідно ввести просту формулу розмитнення транспортних засобів з іноземної реєстрації. Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій в інтерв’ю “Економічній правді”.

Раніше Криклій входив до робочої групи, яка займається вирішенням питання “евроблях”, а основна вимога організації “Авто Євро Сила” полягало в скасуванні вікового коефіцієнта.

На питання, чи можливо виконання такої вимоги, міністр відповів: “Ми ж Мінінфраструктури, а не Мінфін. Ми готові на будь-які речі.

Я взагалі пропоную, щоб ввести, як в Грузії, – долар, два або три з” кубика “. Як варіант звучав – ввести коефіцієнт на марку, і все “.

За його словами, в такому випадку з’явиться проста формула, і ніколи не буде спекуляцій.

“Замовляють якісь послуги оцінювачів, ті занижують вартість, і починається вся ця корупційна історія. Я за дуже прості і примітивні алгоритми.

Там, де все примітивно, немає корупції. Там, де починається якась важка калькуляція, там відразу з’являється корупція “, – пояснив Криклій.

Міністр додав, що проведе консультації з даного питання з головою Державної митної службою Максима Нефьодова. Також необхідні переговори з представниками Міністерства фінансів, зазначив він.

Джерело

Share