У “Слуги народу“ знову заговорили про умови відставки Авакова

Нардеп від «Слуги народу» Олександр Качура висловив позицію президентської партії з приводу відставки глави МВС Арсена Авакова. Про звільнення міністра в останній раз говорили на початку вересня. Тоді, щоб прибрати Авакова, в Офісі президента планували відправити у відставку весь Кабмін, але цього не сталося.

На сьогоднішній день президент і його команда вважають, що Арсена Авакова немає ким замінити і він знаходиться на своєму місці. Хоча сам Качура не проти звільнення міністра, якщо з’явиться інша відповідна кандидатура.

«Я готовий проголосувати за зміну міністра Авакова на будь-якого іншого можливого кандидата, якщо буде позиція відповідна президента України. Тобто я в першу чергу буду спиратися на це. І, по-друге, треба, щоб у нас була гідна кандидатура, яка зможе точно керувати МВС. Однозначно, є претензії, але треба кандидатуру для того, щоб змінити міністра. Не можна просто міняти ні на кого», — заявив Качура.

За словами «слуги народу», підписи за відставку Авакова в парламенті так і не зібрали, а просто так міняти, аби поміняти, ніхто не буде.

«Не можна просто міняти ні на кого. Ось коли, наприклад, збирали підписи в парламенті, ходили з бланками. Кажу, що давайте, я підпишу, але на кого будете міняти? Кажуть, що ми не знаємо, ми просто незадоволені якимись речами «, — додав Качура.

Джерело

Share