“Україномовний контент – це складова національної безпеки України”

Фронтмен гурту “Антитіла” Тарас Тополя в інтерв’ю розповів чи хотіли б ви піти в політику та чому музикант не може бути повністю поза політикою.

Про це інформує “Говорить Дрогобиччина” з посиланням на “Уніан”.

Коли вас запитували, чи хотіли б ви піти в політику, ви сказали, що не готові витрачати на це свій час, який волієте присвятити своїй основній справі – музиці. А як ставитеся до такого явища, як політика у музиці? Я маю на увазі ситуацію, коли на ставлення до артиста впливає не лише його творчість, але і його громадянська позиція, у яких країнах він гастролює і таке інше?

На даному етапі я бачу, що максимально ефективно я можу спілкуватися з людьми, не поляризуючись в якусь сторону і не фарбуючи себе в кольори якоїсь політичної сили. Тому що, коли ти починаєш політичну діяльність, ти звужуєш аудиторію. Ти маєш розуміти, що якась частина аудиторії може відвернутися від тебе через твої політичні погляди і так ти втратиш канал спілкування із ними.

При цьому, ми всі соціальні істоти і не можемо виривати себе із контексту. Ми всі, так чи інакше, є об’єктами політики, і музиканти теж, ми ж не з іншої планети. І хоча гурт «Антитіла» не є суб’єктом політики у традиційному розумінні цього слова, ми все одно впливаємо на мільйони сердець і голів. Саме тому

В будь-якому випадку, я, як громадянин України, маю певні політичні погляди, мої погляди є загальноукраїнськими, загальнонаціональними. Я підтримую суверенітет країни і роблю все разом з командою для того, щоб українська музика, як частина інформаційного поля, посилювалася, щоб вплив україномовного контенту на українську молодь посилювався. Тому що я розумію, що в умовах сучасного світу – це одна зі складових інформаційної і взагалі національної безпеки. Але я чітко розділяю, що є внутрішньополітична боротьба, у якій використовуються різні інструменти, у тому числі й артисти, і є боротьба країни загалом за своє майбутнє і взагалі існування.

Джерело

Share