В Криму зізналися, що мріють про Україну: “Вже немає сил терпіти, пора змінювати наше життя”

У кримських спільнотах все частіше з’являються висловлювання про те, що Криму при Україні було краще. Місцеві жителі зізнаються, що мріють про той час, який на півострові був до анексії.
Катастрофічна ситуація з водою, безробіття, занепад економіки, відкат медицини до рівня СРСР. Жителі Криму, репетуючи за анексію півострова Росією, чекали зовсім не того, але отримали те, від чого їх шок все сильніше і сильніше, повідомляє Діалог.ua.

Блогер RoksolanaToday & Крим25% розмістила в Тwitter добірку постів із соцмереж, в яких жителі півострова розповідали про “красу” життя в умовах окупації.

Зараз навіть у кримських онлайн-спільнотах з аудиторією, більше лояльною до Росії, з’являються дописи про необхідність повернення Криму до України, так як окупаційна “влада” вже добряче дістала жителів півострова проханнями “трохи потерпіти”.

“Все дістало – і вода, і медицина в Криму, і всі коронавірусники, які їдуть до Криму, говорячи про те, що тут все відмінно. Їм так підносять, що тут Божа благодать. Всі сидять, роботи немає !!!!! Яка була, і ту закрили, відкупляючись нікчемними копійками для кримчан. Пора змінювати життя, друзі. Скільки років ми ще будемо потерпіти? Терпець уривається “, – пишуть мешканці півострова, більшість яких уже або повністю прозріли, або на шляху до прозріння.

твіт

Кримчани прекрасно розуміють, що проблема з водопостачанням Криму буде існувати стільки часу, скільки буде тривати окупація. Адже позиція української влади тверда: поставки води по Північнокримському каналу будуть відновлені тільки після деокупацію.

А водопостачання Криму з території РФ з області фантастики. При чому не тільки з причини захмарної дорожнечі такого проекту, але ще й тому, що в південній частині Росії, що прилягає до Криму, теж серйозні проблеми з водою. І качати прісну воду в Крим – це, наприклад, вбити все сільське господарство в Краснодарському краї. Російська влада навряд чи піде на це.

Твіт2

Користувачі Twitter в коментарях до допису блогера відзначали, що кримчани повинні повною мірою усвідомити трагічну помилковість свого рішення в 2014 році. У всякому разі це повинні зробити ті з них, хто галасував за “повернення в рідну гавань”. Вони повинні зрозуміти, що ця “гавань” ніколи не буде для них рідною. І повинні зрозуміти просту річ: в усьому світі і в усі часи жоден окупант не намагався розвивати окуповані території. Вони завжди були слаборозвиненим і нещадно експлуатованим придатком імперії.

Джерело

Share