Зеленський біля будинку батьків у Кривому Розі розлютився і пообіцяв з’їхати з резиденції в Конча-Заспі

Володимир Зеленський заявив, що має намір з’їхати з державної дачі в Конча-Заспі. Терміни озвучити він відмовився.

Президент України Володимир Зеленський увечері 26 серпня приїхав до Кривого Рогу до батьків. У парадній будинку його піймали журналісти PavlovskyNews з каверзним питанням.

❗Владимир Зеленский заявил нашему телеграм-каналу, что планирует съезжать с государственной дачи в Конча-Заспе, когда купит или арендует новый дом. Подпишись — https://t.me/joinchat/AAAAAEs2DrjBFfYHcsecJQЭто заявление президент сделал у парадной его родителей в Кривом Роге. Зеленского вышли встречать соседи. Глава государства со всеми поздоровался и упрекнул нашего журналиста, что он задаёт такие вопросы именно под домом его родителей.От себя добавим, что редакция PavlovskyNEWS не пытается специально насолить президенту. Нашему журналисту пришлось прождать Владимира Александровича во дворе около 6-ти часов по той причине, что информагентство PavlovskyNEWS ещё ни разу не было аккредитовано на встречи с президентом. Поэтому выкручиваемся, как можем, чтобы также иметь право задавать вопросы Зеленскому.Напомним, в Офисе президента ранее заявили, что на функционирование государственной дачи в Конча-Заспе, куда переехал президент Украины Владимир Зеленский, в 2020 году потратят почти 3 миллиона 430 тысяч гривен.PavlovskyNEWS

Опубліковано Pavlovsky News Середа, 26 серпня 2020 р.

Президент прибув до батьків з трьома охоронцями, а також главою ОП Андрієм Єрмаком, який ніс величезний букет квітів. У парадній його зустрів журналіст, який встиг поставити лише одне питання. Він поцікавився, чи має намір Зеленський з’їжджати з державної дачі в Конча-Заспі. “Так … Коли я собі будинок візьму в оренду або куплю, то з’їду”, – сказав президент.

На уточнююче питання, коли це трапиться, він розлютився. “А вам тут, де живуть мої батьки, саме це питання є важливим? Саме це важливо? Щасливо. Я вам бажаю здоров’я”, – різко відповів Зеленський і зник в будинку. Варто відзначити, що на функціонування резиденції в Конча-Заспі, куди в липні переїхав президент із сім’єю, з бюджету буде витрачено в 2020 році майже три з половиною мільйона гривень. Переїзд викликав широкий суспільний резонанс в Україні, так як в ході передвиборної гонки Зеленський обіцяв не користуватися державним житлом.

Джерело

Share