Зеленський готовий звільнити Венедіктову до кінця року: стало відомо умова

Глава Офісу генпрокурора Ірина Венедиктова покине свою посаду, якщо не покаже до кінця року результатів своєї роботи. Як передає Replyua.net, про це президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю для програми ВВС HARDtalk. Зокрема, він пояснив, чому звільнив попередника Венедиктової Руслана Рябошапку, який займав посаду генпрокурора всього лише півроку.

«Я просто відразу сказав:« Хлопці, ми йдемо будувати країну. Йдемо міняти. Ми з вами на рівні. Будь ласка, ви ніколи не були генеральним прокурором (в даному випадку мова йде про Рябошапка, — ред.), Я ніколи не був президентом. Але ви — професіонал, йдіть. І якщо через півроку ви не покажете реальний результат, хто б ви не були, навіть якщо ви мої друзі, приятелі, міністри, прем’єр-міністри … », — сказав Зеленський. За його словами, півроку — це насправді мало для притягнення до кримінальної відповідальності всіх корупціонерів країни, але минуле керівництво Офісу генпрокурора повинно було здійснити перші кроки до цього.

«Нам потрібно відповідати перед суспільством, якому ми пообіцяли, що будуть посадки. І якщо зараз нинішній генпрокурор, новий генпрокурор, якщо вона — це вона, жінка, професійна жінка — якщо вона до кінця року не покаже свого результату, їй я дам таку ж відповідь », — підкреслив Зеленський.

 

Share