Зеленський “кинув“ Путіна в питанні по Донбасу: Богдан розповів Собчак, як українська влада не виконала обіцяного

У великому інтерв’ю, яке дав Ксенії Собчак відставний глава Офісу президента Андрій Богдан, він, зокрема, розповів, як українська влада не виконала взятих на себе зобов’язань, що стосувалися вирішення донбаського питання. Раніше в розмові з журналістом Дмитром Гордоном Богдан вжив слово «кинув». Цього разу він пояснив Собчак, що він під цим має на увазі.

Йдеться про домовленості, які були підписані переговорними групами в Мінську. Був підписаний документ щодо створення Консультативної ради, яка мала працювати по донбаському питанню. Все б нічого, ось тільки до цієї Консультативної ради мали увійти представники так званої ЛДНР. Розуміючи, що рано чи пізно, з ними говорити все одно доведеться, переговорники від України підписали документ, що зобов’язуються взяти участь в роботі Консультативної ради. Від України підписалися Леонід Кучма та Андей Єрмак. Щоправда, другий підписав просто як Андрій Єрмак, а не глава ОП.

Проте цим підписом вони дали привід для партії війни, щоб затіяти гвалт у Мережі про «зраду». Мовляв, теперішня українська влада створивши таку Консультативну рада, тим самим визнає легітимність самопроголошеної влади ЛДНР. Загалом Порошенко і компанії потрібен був привід, щоб викрити Зеленського і його команду в «зраді». А там і до чергового майдану і зміни влади недалеко. Націоналісти, які вийшли, як завжди, з фаєрами і шинами, розім’ятися і покричати під Офісом президента та іншими державними структурами, зрештою визначили результат коливань української влади. Зеленський з Єрмаком здригнулися, відмовившись від реалізації підписаних домовленостей.

«Підписували документи переговорні групи — вони опубліковані в інтернеті — а потім далі ці домовленості не були виконані. Кинули? Ну, не знаю — не виконали зобов’язання. Може, не треба було їх брати на себе? Може, треба було спочатку подумати, чи зможеш ти це зробити «, — не забув «вкусити» Зеленського та свого наступника Андрій Богдан.

Джерело

Share