Зеленський пообіцяв роздати українцям по 2000 гривень до завершення карантину

Володимир Зеленський пообіцяв роздати по 2 000 гривень матеріальної допомоги українцям-підприємцям, які мають дітей віком до 10 років. Таким чином уряд підтримує тих, чий бізнес на період карантину постраждав.

Чи поліпшить ця сума матеріальне становище українців, питання сумнівне. Однак, після узгодження з бюджетним комітетом понад 300 000 сімей фізичних осіб-підприємців в нашій країні зможуть отримати таку допомогу. За словами президента, програма буде діяти на період карантину і ще один місяць після його завершення. У списку одержувачів – підприємці першої та другої груп платників податків.

Крім того, Кабмін вже виділив 6 млрд грн на фінансову допомогу Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на виплати по безробіттю. Відзначається, що мінімальна допомога по безробіттю з травня підвищиться з 650 грн до 1000 грн. Розмір середньомісячної допомоги для малозабезпеченої сім’ї, у період карантину, в якій виховуються неповнолітні діти, в даний час складає від 2800 до 3020 гривень.

Джерело

Share