Зеленський рішився на важливий крок, що буде з радою?

Телеведучий і журналіст Дмитро Гордон ошелешив усіх новиною про те, що незабаром Володимир Зеленський оголосить про розпуск Верховної Ради. Що відбувається всередині пропрезидентської партії «Слуга народу»?

За словами Дмитра Гордона, президенту «набридли депутати з пропрезидентської партії». Медіаменеджер впевнений, що Володимир Зеленський не просто замислюється, а вже має твердий намір змінити склад нинішньої Верховної Ради. Гордон вважає, що Володимир Олександрович чекає, коли закінчиться термін імунітету ВР.

Дмитро Гордон висловив думку, що разом з виборами в місцеві ради, які призначені на 25 жовтня 2020 року, можливо також відбудуться позачергові вибори у Верховну Раду України.

Дана ситуація склалася внаслідок того, що робота нардепів від фракції «Слуга народу» у Верховній Раді не влаштовує Зеленського. Зокрема, президент був вкрай незадоволений тим, що народні обранці відмовилися приймати програму Кабінету міністрів Дениса Шмигаля, на розробку якої пішло кілька тижнів.

Гордон також додав, що між президентом і Парламентом почався період жорсткої конфронтації з цілого ряду ключових питань. До речі, раніше аналогічну думку висловив депутат Олексій Гончаренко прямо з трибуни Верховної Ради. Він сказав, що всередині партії «Слуга народу», між Володимиром Зеленським і олігархом Ігорем Коломойським почалася справжня війна.

Джерело

Share