Зеленський висловився про політичні переслідування Порошенко: “Йому хочеться бути жертвою”

Президент України Володимир Зеленський звинуватив екс-главу держави Петра Порошенка у “розігруванні вистави в політичному театрі”. Так він прокоментував чутки про політичне переслідування Петра Олексійовича в Україні в інтерв’ю канадському виданню “The Globe and Mail”.

Зеленський вважає, що Порошенко розігрує роль жертви і підігріває навколо себе інтерес громадськості і народу. Проти екс-президента відкрито кілька кримінальних справ, у зв’язку з якими його регулярно викликають на допити в ДБР. У своїх коментарях Порошенко звинувачує чинну владу у політичних переслідуваннях, що демонструє безсилля перед ним. Під час недавнього допиту Порошенко, під будівлею ДБР пройшла акція його прихильників проти політичних переслідувань.

“Народ України дав свою відповідь пану Порошенку, коли мене обрали президентом, і під час парламентських виборів. Народ України висловив підтримку іншим людям, іншим особам, іншим політикам і відповів на ту політику, яку проводив останні п’ять років пан Порошенко, коли був президентом. Мені здається, що Петру Олексійовичу тої відповіді мало. У нас на носі місцеві вибори, це ще один його великий політичний кейс. Йому хочеться бути жертвою, хочеться, щоб всі вважали, що в Україні є політичні переслідування”, – відповів президент.

Зеленський додав, що Порошенко намагається підняти собі рейтинг розмовами про переслідування, і впевнений, що народ це бачить, а сам він ставиться до цього спокійно.

“Мене не цікавить пан Порошенко, не цікавлять питання політичного переслідування, адже я цим не займаюся. Я впевнений, що це він просто підігріває ситуацію, адже його не було чутно за півроку до виборів, його політична сила в парламенті не голосувала ні за які великі реформи в нашій країні, які зараз відбуваються. Я нічого не бачив, крім цієї останньої історії, вони почали збирати рейтинги на цьому хайпи. Я до цього спокійно ставлюся”, – зауважив Зеленський.

Джерело

Share