Зеленський: Єдине, що може зберегти Україну — це членство в НАТО

Членство української держави в Північноатлантичному Альянсі дуже потрібно для забезпечення безпеки в регіоні. Таку заяву озвучив український лідер Володимир Олександрович Зеленський. Згідно з його словами, членство в НАТО — це єдиний шанс зберегти Україну, про що пише Replyua.net з посиланням на оприлюднене інтерв’ю Зеленського виданню ВВС HARDtalk.

Так, за словами президента України, прагнення приєднатися до НАТО необхідно для того, щоб в регіоні була безпека. Зеленський заявив: «Так, дійсно, це правда. Ми маємо потужну армію в 200 тисяч. Ми постійно оновлюємо техніку. Але цього мало. Єдиний шанс, я про це говорю і Сполученим Штатам і країнам ЄС, якщо ви не хочете втрачати Україну, ви повинні її підтримувати. А членство в НАТО — це дуже важливий сигнал Російської Федерації і це найважливіша підтримка ».

Крім того, український лідер додав: «Війна між Україною і Росією — це теж була фантастика. Ніхто в це не вірив. У нас сім’ї були. Країни жили пліч-о-пліч, поважали один одного. А зараз у нас війна, зараз у нас ненависть. Українці не хочуть спілкуватися з росіянами. Тому якщо хтось говорить, що НАТО — це фантастика, ну що ж, подивимося ».

 

Share