Зеленський заплатив 17 тис. грн штрафу за випиту каву в Хмельницькому

Володимир Зеленський був оштрафований за порушення карантинних вимог під час свого візиту до Хмельницького 3 червня. Тоді президент разом з головою офісу, мером міста та головним санітарним лікарем країни вийшли випити кави в одну з міських кав’ярень. Соціальної дистанції ніхто з учасників делегації не дотримувався, і всі вони були без захисних масок.

Як відомо, у повному режимі кафе та ресторани України запустили роботу тільки з 5 червня, і то не у всіх містах. До цього їм було дозволено обслуговувати клієнтів виключно на винос, або на літніх майданчиках. За одним столом було дозволено перебувати не більше 4 осіб. Зеленський з компанією порушили цю вимогу, за що їх відповідно до закону мали б оштрафувати.

На брифінгу в Чернігові Зеленський обмовився про штраф. Він зняв маску і звернувся до журналістів: “Можна зняти маску? Так мене краще чути. А то буде, як у Хмельницькій області – випишуть мені штраф. І, в принципі, правильно зробили”.

У прес-службі Зеленського підтвердили інформацію про те, що президенту виписали штраф у Хмельницькому. Суму штрафу не уточнили. Проте загальновідомо, що штраф за порушення карантинних вимог становить 17 тисяч гривень.

“Все так. Склали протокол за адміністративне порушення, – повідомила глава прес-служби Ірина Побєдоносцева.

Штраф за перебування в приміщення закладу громадського харчування заплатять не лише президент, але і керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак, його перший заступник Сергій Трофимов, головний санлікар України Віктор Ляшко, голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет і мер Хмельницького Олександр Симчишин.

Джерело

Share